Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 235/45 ZR20 100W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin235/45 ZR20 100W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692332302
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  171,2 €

Цена по парче

171,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,25 €

Назад кон врвот