Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 235/45 ZR19 99W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin235/45 ZR19 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692332296
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  177,1 €

Цена по парче

177,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,25 €

Назад кон врвот