Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 225/55 ZR17 101W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin225/55 ZR17 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692330957
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  187,5 €

Цена по парче

187,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот