Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 225/45 R18 91W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin225/45 R18 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347320
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  139,2 €

Цена по парче

139,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот