Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 215/40 ZR18 89Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin215/40 ZR18 89Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692328503
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  113,5 €

Цена по парче

113,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,76 €

Назад кон врвот