Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 255/55 R18 109Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac255/55 R18 109Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504822
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  127,4 €

Цена по парче

127,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,13 €

Назад кон врвот