Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 235/55 R18 100V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac235/55 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692504792
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  142,2 €

Цена по парче

142,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот