Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 225/55 R17 101Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac225/55 R17 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504976
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  121,7 €

Цена по парче

121,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот