Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 225/50 R18 99W

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac225/50 R18 99W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692506901
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
A
70 dB

Највисока цена:  141,6 €

Цена по парче

141,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот