Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/65 R17 99V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/65 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692504884
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот