Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/60 R17 96V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/60 R17 96V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692504891
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  92,9 €

Цена по парче

92,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,49 €

Назад кон врвот