Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/55 R18 99V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692504747
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  118,2 €

Цена по парче

118,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот