Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/55 R16 97W

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692505201
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  99,8 €

Цена по парче

99,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот