Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/45 R17 91Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504914
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  94,6 €

Цена по парче

94,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот