Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/45 R16 90V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692505225
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  112,5 €

Цена по парче

112,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,46 €

Назад кон врвот