Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/40 R17 87Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/40 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504921
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  97 €

Цена по парче

97 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот