Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/65 R17 100Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/65 R17 100Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692506949
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  114,4 €

Цена по парче

114,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот