Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/65 R16 95W

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/65 R16 95W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692506864
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
A
70 dB

Највисока цена:  108,1 €

Цена по парче

108,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот