Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/65 R15 94V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/65 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692624018
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  77,1 €

Цена по парче

77,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот