Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/55 R17 95V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692504839
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот