Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/50 R17 93Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/50 R17 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504846
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  109,8 €

Цена по парче

109,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот