Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/45 R17 88Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504860
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  113,7 €

Цена по парче

113,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,46 €

Назад кон врвот