Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/45 R16 87W

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/45 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692505157
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  96,4 €

Цена по парче

96,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот