Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/40 R17 84Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/40 R17 84Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504877
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  79,3 €

Цена по парче

79,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот