Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 195/65 R15 91H

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692505300
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  58,6 €

Цена по парче

58,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот