Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 195/55 R16 87V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692505072
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  102,6 €

Цена по парче

102,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот