Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 195/50 R16 88V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692505089
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  103 €

Цена по парче

103 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,29 €

Назад кон врвот