Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 185/60 R15 88H

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692505270
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  60,4 €

Цена по парче

60,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот