Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 185/55 R15 82V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692505287
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  123 €

Цена по парче

123 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,46 €

Назад кон врвот