Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 175/65 R15 84H

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692505249
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  68,5 €

Цена по парче

68,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,29 €

Назад кон врвот