Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion XXL 710/60 R30 162D

Vredestein Traxion XXL
Vredestein Traxion XXL
Vredestein

Vredestein Traxion XXL710/60 R30 162D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
710
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
162
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692277146

Највисока цена:  3.172,4 €

Цена по парче

3.172,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот