Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion XXL 600/70 R30 158D

Vredestein Traxion XXL
Vredestein Traxion XXL
Vredestein

Vredestein Traxion XXL600/70 R30 158D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692326967

Највисока цена:  3.018,4 €

Цена по парче

3.018,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот