Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion XXL 600/70 R28 157D

Vredestein Traxion XXL
Vredestein Traxion XXL
Vredestein

Vredestein Traxion XXL600/70 R28 157D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692244629

Највисока цена:  2.518,1 €

Цена по парче

2.518,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот