Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion XXL 540/75 R28 154D

Vredestein Traxion XXL
Vredestein Traxion XXL
Vredestein

Vredestein Traxion XXL540/75 R28 154D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
540
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692214165

Највисока цена:  2.401,8 €

Цена по парче

2.401,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот