Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion Versa 480/80 D26 160A8

Vredestein

Vredestein Traxion Versa480/80 D26 160A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692309984

Највисока цена:  1.276 €

Цена по парче

1.276 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот