Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 II 280/85 R24 130A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85 II280/85 R24 130A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692350566

Највисока цена:  568,3 €

Цена по парче

568,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот