Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 520/85 R42 157A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85520/85 R42 157A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692244544

Највисока цена:  1.968,1 €

Цена по парче

1.968,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот