Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 460/85 R30 145A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85460/85 R30 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692309809

Највисока цена:  1.078,8 €

Цена по парче

1.078,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот