Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 420/85 R38 144A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85420/85 R38 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109867

Највисока цена:  1.101 €

Цена по парче

1.101 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот