Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 420/85 R30 140A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85420/85 R30 140A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109829

Највисока цена:  1.157 €

Цена по парче

1.157 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот