Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 340/85 R28 127A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85340/85 R28 127A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109799

Највисока цена:  853,6 €

Цена по парче

853,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот