Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 340/85 R24 125A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85340/85 R24 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109768

Највисока цена:  621,9 €

Цена по парче

621,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот