Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 320/85 R24 122A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85320/85 R24 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109751

Највисока цена:  575,7 €

Цена по парче

575,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот