Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 70 260/70 R20 113D

Vredestein

Vredestein Traxion 70260/70 R20 113D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344626

Највисока цена:  412,9 €

Цена по парче

412,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот