Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 600/65 R38 153D

Vredestein

Vredestein Traxion 65600/65 R38 153D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692360589

Највисока цена:  2.308,9 €

Цена по парче

2.308,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  126,89 €

Назад кон врвот