Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 540/65 R30 150D

Vredestein

Vredestein Traxion 65540/65 R30 150D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692360534

Највисока цена:  2.126,9 €

Цена по парче

2.126,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот