Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 540/65 R28 142D

Vredestein

Vredestein Traxion 65540/65 R28 142D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692360510

Највисока цена:  1.485,4 €

Цена по парче

1.485,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот