Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 440/65 R24 128D

Vredestein

Vredestein Traxion 65440/65 R24 128D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
440
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692360466

Највисока цена:  932,4 €

Цена по парче

932,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот