Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 420/65 R20 135D

Vredestein

Vredestein Traxion 65420/65 R20 135D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
420
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344794

Највисока цена:  883,7 €

Цена по парче

883,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот