Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 340/65 R18 122D

Vredestein

Vredestein Traxion 65340/65 R18 122D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
340
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344732

Највисока цена:  748,5 €

Цена по парче

748,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот